Leiūnų seniūniją sudaro 5 seniūnaitijos: Leliūnų seniūnaitija (seniūnaitė Asta Tidikienė), Pakalnių seniūnaitija (seniūnaitė Gražina Druskienė), Narkūnų seniūnaitija (seniūnaitis Audrius Martinėnas), Jasonių seniūnaitija (seniūnaitė Jūratė Bartašiūnienė), Antalgės seniūnaitija (seniūnaitė Inga Kalinauskaitė).

Vietos savivaldoje seniūnaičiai turi didelę įtaką ir vaidina svarbų vaidmenį kiekvieno iš mūsų čia dirbančio ir gyvenančio gyvenime. Jie yra aktyviausi mūsų krašto žmonės, gebantys, mokantys, matantys ir sprendžiantys įvairius klausimus. Seniūnaičiai, pasinaudodami Vietos savivaldos įstatyme jiems suteikta teise, dalyvaudami seniūnijos veiklos programų rengime, savivaldybės tarybos komitetų ir tarybos posėdžiuose, gali tiesiogiai dalyvauti rengiant ir svarstant sprendimų projektus ir pareikšti gyventojų nuomonę, atstovaudami gyvenamosios vietovės bendruomene. Seniūnaičio veiklą būtų galima skirstyti į veiklą, nukreiptą vietos bendruomenės aktyvinimui ir į veiklą, nukreiptą gyventojų atstovavimui vietos valdžios institucijose.
Nuoširdžiai dėkoju iki šiol dirbusiems visiems savo krašto seniūnaitijų seniūnaičiams. Mielieji, Jūsų indėlis seniūnijos gyvavime ir veikloje, sprendžiant įvairius klausimus, buvo labai svarus. Jūsų pasiūlymai buvo visada argumentuoti ir motyvuoti. Manau, visada surasdavome bendrą kalbą, kartu ieškodami geriausių problemos sprendimo būdų. Džiaugiuosi, kad Jumis pasitikėję žmonės nebuvo nuvilti, nes Jūs pateisinote jų lūkesčius. AČIŪ JUMS už neatlygintiną pagalbą žmonėms. Telydi visus Jus didelė sėkmė ir puiki sveikata! Telaimina Aukščiausiasis Jūsų gražius darbus! Tikiuosi, kad Jūsų žmonės vėl paprašys sutikimo pratęsti eitas pareigas ir būtinai pareikš savo nuomonę.

Labai lauksime Jūsų pasiūlymų dėl kandidatų į Leliūnų seniūnijos seniūnaitijų seniūnačius iki š.m. sausio 18 d. Kandidatus gali siūlyti gyventojai, turintys teisę rinkti Utenos rajono tarybą, nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, įstaigų ir organizacijų kolektyvai, veikiantys seniūnaitijoje. Primename, kad seniūnaitis yra dirbantis visuomeniniais pagrindais ir yra renkamas 3 metams. Pagal galimybes seniūnija jį aprūpina ryšio priemonėmis ir kanceliarinėmis priemonėmis.

Informaciją apie Jūsų pasiūlytus kandidatus skelbsime likus 7 dienoms iki rinkimų datos. Nelikime abejingi, aktyviai dalyvaukime svarbiame visų mūsų poreikiams procese.

Pagarbiai,
seniūnė Lina Petronienė

Joomla templates by a4joomla