Didelis savižudybių skaičius – aktuali ir skaudi problema Lietuvoje. Daugeliui iš mūsų savižudybę teko patirti ir išgyventi savo artimoje aplinkoje. Tai skausminga patirtis, kurią sunku įveikti be kitų pagalbos. Vis tik iki šiol savižudybių problemą lydi daug mitų ir nepagrįstų įsitikinimų, kurie trukdo kreiptis pagalbos.
Todėl kreipiamės į visus, kuriuos vienaip ar kitaip dviejų metų laikotarpyje yra palietusi su artimojo savižudybe susijusi netektis, kviesdami susitikti su mumis individualiam pokalbiui. Pokalbis su Jumis padėtų giliau pažinti savižudybių rizikos veiksnius ir pagalbos galimybes sunkumus išgyvenantiems žmonėms. Siekiant ateityje užkirsti tokioms nelaimėms kelią, labai svarbu suprasti kur, kada ir kaip žmonėms turėtų būti pasiūlyta specializuota pagalba. Be artimųjų tarpininkavimo tai padaryti labai sudėtinga. Suprasdami, kad tai jautri ir skausminga tema, stengsimės padaryti viską, kad užtikrintume emocinę paramą ir pokalbio konfidencialumą. Todėl šį tyrimą atlieka kvalifikuotų ir patyrusių psichologų grupė iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto.
Pokalbio vietą ir laiką suderinsime atsižvelgiant į Jūsų galimybes.
Turinčius artimojo savižudybės patirtį ir galinčius prisidėti prie gilesnio šios problemos supratimo labai prašome susisiekti telefonu +37060371734 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Būsime dėkingi už Jūsų drąsą ir patirties įprasminimą!
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto tyrėjų grupė
Tyrimo vadovas – prof. dr. Nida Ţemaitienė, tel. +37060371680, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Tyrėjai – Valija Šap, Alicja Juškienė, Irina Banienė, Laura Digrytė, Vilma Liaugaudaitė.
Tyrimą finansuoja: Lietuvos mokslo taryba.

Joomla templates by a4joomla