atributika 1Šia akcija siekiama prasmingai ir plačiai paminėti Baltijos kelio 30-metį. Akcija vyks 2019 m. rugpjūčio 23 d. 
Papildoma informacija: 
- išvažiavimas į Taliną iš Vilniaus – rugpjūčio 23 d. 9 val., iš Katedros aikštės.
- planuojama Taliną pasiekti per 1 dieną.
- planuojama, kad kelionė truks 7–8 val. 
- bus važiuojama apie 70 km/val. 
- Utenos rajono automobiliai prisijungs prie kolonos netoli Pasvalio (konkreti vieta bus patikslinta organizatorių).
- pirmas sustojimas – Rygoje.

- antras sustojimas – Taline. 19 val. ar 19.30 val. ten vyks koncertas (miesto centre, Dainų aikštėje).
- automobilių pastatymas Taline organizatorių derinamas su miesto savivaldybe. Kaip sakė organizatoriai, greičiausiai automobiliai bus statomi miesto pakraštyje nemokamai.
- automobilių kolonos dalyviai, norintys dalyvauti koncerte ir pasilikti Taline ilgiau, turėtų pasirūpinti nakvyne, pasak organizatorių, geriausia – šalia Talino.
- maitinimas ir kiti dalykai (tualetai) – individualus kolonos dalyvių reikalas. Sustoję pavalgyti ar užsukę į tualetą, pasak organizatorių, po to galės įsijungti į koloną ten, kur jiems patogiau.
- vienas reikalavimas: automobiliai turės būti papuošti Baltijos Kelio lipdukais. 5 lipdukų komplektas – 20 Eur. Juos galima įsigyti Vilniuje ir Kaune. Vilniuje įmonės tel. 8 687 17710 (Miranda), el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Įmonė - UAB „Miranda design solutions“, adresas P. Lukšio g. 16–251.
Kaune – įmonė UAB „Promo Cars“, Julijanavos g. 2, Kaunas, tel. 8 689 74226, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Kaip sakė organizatoriai, norą prisijungti prie kolonos jau pareiškė Šilutės, Pasvalio, Trakų, Rokiškio, Vilniaus savivaldybės 

 

Joomla templates by a4joomla