2017 m. balandžio 7–- gegužės 7 d. Vytauto Valiušio keramikos muziejuje (Topolių g. 7 Leliūnai) Antano Andziulio tapybos darbų paroda „Kaitodara”.

Tapytojas Antanas Andziulis gimė, užaugo ir dirba Kaune. 1984 metais Vilniaus dailės akademijoje baigė tapybą.
Nuo 1992-ųjų tikrovės atvaizdus autoriaus darbuose keičia abstraktus ekspresionizmas, ketverių metų laikotarpiu dailininkas surengia iki 20-ties personalinių parodų įvairiuose Lietuvos miestuose. ​2010 metais tapytojo kūryboje randasi geometrinės abstrakcijos, geometrinės formos įgyja stiprų, aštrų spalvinį koloritą, vyksta polilogas tarp abstrakčios formos, spalvinės įtampos ir kūrinio pavadinimo.

 

 

 

 

 

 „Gimiau ir augau Kaune, tapybos ir visokių kitokių dalykų mokiausi Juozo Naujalio meno mokykloje, vėliau – Vilniaus dailės institute ir įvairiose podiplominėse studijose bei gyvenimo seminaruose. Gyvenu, dirbu ir tapau Kaune.

Apie savo darbus manau, kad juose yra tai, ką žmogus gali pamąstyti. Ne pamatyti, o pamąstyti. Manifestacijos. Galbūt – vidinių kodų viešas paskelbimas. Jie man patys savyje (savo griežta plastika ir stipriom spalvinėm vibracijom) – patrauklūs. Dar vienas darbo kodas – jo pavadinimas. Man tai – du vartų stulpai, į kuriuos ir pro kuriuos mėgstu žiūrėti. Tad kviečiu ir Jus pro juos įeiti ir išeiti…Taigi, sveiki atvykę!“

Antanas Andziulis

Joomla templates by a4joomla